Nauka niemieckiego w Austrii

Zachęcamy do zapisów na kursy językowe w Austrii, do  poznania kraju, jego mieszkańców i oferty kulturowej!

 

Tu znajdziecie Państwo szkoły językowe polecane przez Instytut Austriacki:

 

 

ARGE dla języków świata - MANDL

Niewielki, kameralny obóz językowy dla dzieci i młodzieży (wiek 9-18 lat) zlokalizowany w trzech miejscowościach w Austrii. Prowadzimy równolegle naukę języka niemieckiego i angielskiego w ilości 25 godzin lekcyjnych tygodniowo. Wspólny program rekreacyjny dla dzieci niemieckojęzycznych oraz mówiących w innych językach, w połączeniu z rodzinną opieką sprawiają, że kursy Mandl od 50 lat cieszą się renomą sprawdzonej marki.

DEUTSCHCAMP dla dzieci w wieku 10 do 15 lat – lipiec 2021

14-dniowy międzynarodowy kurs wakacyjny w Puchenstuben w Niederösterreich (Dolna Austria). Ponad 30-letnie doświadczenie, przytulne pomieszczenia, przepiękne otoczenie, rodzinna atmosfera. Proszę przywieźć do nas swoje dziecko, spędzić urlop w Austrii, a ostatniego dnia zajęć odebrać szczęśliwą pociechę po prezentacji przygotowanej przez dzieci na zakończenie turnusu.

Deutschcamps

young austria oferuje dwutygodniowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat w Salzburger Land! Już od ponad 70 lat oferuje kreatywne warsztaty językowe dla początkujących i zaawansowanych. Ponadto zajęcia sportowe i rekreacyjne, wieczorne zabawy i wycieczki - oczywiście wszystko w języku niemieckim!

 

 

Deutsch in Graz

Serdecznie witamy na kursach Deutsch in Graz. Oferujemy naukę języka niemieckiego przez cały rok. W lecie dodatkowo kursy dla dzieci i młodzieży połączone ze sportem i zabawą. Poza tym: egzaminy: ÖSD, kursy firmowe i grupowe oraz nauka indywidualna wraz z ofertą zakwaterowania.

 

 

Sprachenzentrum der Universität Wien

Centrum Językowe Uniersytetu Wiedeńskiego oferuje całoroczne kursy językowe na wszystkich poziomach zgodnie ze standardami Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego, o różnej intensywności i tematyce. W lipcu, sierpniu i wrześniu kursy językowe oferowane są wraz z programem rekreacyjnym obejmującym Wiedeń i okolice. Po zajęciach językowych można się wybrać na spacer śladami Freuda, rozkoszować doskonałą kawą oraz podziwiać przepiękne otoczenie uniwersyteckiego kampusu.