Diese Website verwendet Cookies um die User Experience zu verbessern. Indem Sie auf "Schließen" klicken bzw. die Website weiter verwenden, stimmen Sie der Cookie Nutzung zu. Weitere Informationen finden Sie unter unserer Datenschutzerklärung.

KIERUNEK KARIERA ZAWODOWA

Kierunek Kariera zawodowa. Jak uzyskać dofinansowanie?

ZAPRASZAMY NA ZAWODOWE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAKOŃCZONE EGZAMINAMI BRANŻOWYMI Z DOFINANSOWANIEM WYNOSZĄCYM AŻ 85%.


Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że możecie Państwo zrealizować w naszej instytucji bony szkoleniowe otrzymane w ramach projektu pt.: „Kierunek Kariera Zawodowa”.
Zapraszamy wszystkie osoby kwalifikujące się do projektu, które chcą podnieść kwalifikacje języka niemieckiego i otrzymać certyfikat branżowy. Możecie Państwo otrzymać dofinansowanie w wysokości 85%. Wkład własny stanowi jedynie 15%.  
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zawodowych kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania, kończących się egzaminem branżowym. Zapraszamy na szkolenia jedno i dwu poziomowe. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
PLANOWANE KURSY:
Specjalistyczny język niemiecki ekonomiczny- kurs 56 godzinny realizowany w małych grupach. Start zajęć już w lutym!
Koszt to jedyne 378 zł, egzamin gratis.
Specjalistyczny język niemiecki w branży turystycznej- kurs 56 godzinny realizowany w małych grupach. Start zajęć już w marcu!
Koszt to jedyne 378 zł, egzamin gratis.
Specjalistyczny język niemiecki dla opiekunów osób starszych- kurs 56 godzinny realizowany w małych grupach. Start zajęć już w drugim kwartale 2019r!!! Koszt to jedyne 378 zł, egzamin gratis.
Od stycznia zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (link poniżej):
https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=10316
Na każdym etapie służymy Państwu pomocą. Prosimy o kontakt z naszym biurem kursów 12 422 95 53 lub z Kierownikiem ds. funduszy unijnych Panią Katarzyną Ciećkiewicz: 508 875 701.