KIERUNEK KARIERA ZAWODOWA

Kierunek Kariera zawodowa. Jak uzyskać dofinansowanie?

ZAPRASZAMY NA ZAWODOWE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAKOŃCZONE EGZAMINAMI BRANŻOWYMI Z DOFINANSOWANIEM WYNOSZĄCYM AŻ 85%.


Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że możecie Państwo zrealizować w naszej instytucji bony szkoleniowe otrzymane w ramach projektu pt.: „Kierunek Kariera Zawodowa”.
Zapraszamy wszystkie osoby kwalifikujące się do projektu, które chcą podnieść kwalifikacje języka niemieckiego i otrzymać certyfikat branżowy. Możecie Państwo otrzymać dofinansowanie w wysokości 85%. Wkład własny stanowi jedynie 15%.  
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zawodowych kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania, kończących się egzaminem branżowym. Zapraszamy na szkolenia jedno i dwu poziomowe. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
PLANOWANE KURSY:
Specjalistyczny język niemiecki ekonomiczny- kurs 56 godzinny realizowany w małych grupach. Start zajęć już w lutym!
Koszt to jedyne 378 zł, egzamin gratis.
Specjalistyczny język niemiecki w branży turystycznej- kurs 56 godzinny realizowany w małych grupach. Start zajęć już w marcu!
Koszt to jedyne 378 zł, egzamin gratis.
Specjalistyczny język niemiecki dla opiekunów osób starszych- kurs 56 godzinny realizowany w małych grupach. Start zajęć już w drugim kwartale 2019r!!! Koszt to jedyne 378 zł, egzamin gratis.
Od stycznia zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (link poniżej):
https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=10316
Na każdym etapie służymy Państwu pomocą. Prosimy o kontakt z naszym biurem kursów 12 422 95 53 lub z Kierownikiem ds. funduszy unijnych Panią Katarzyną Ciećkiewicz: 508 875 701.