Niemiecki dla opiekunów osób starszych

Chcecie Państwo podjąć się pracy w Niemczech lub Austrii jako opiekun osoby starszej ? Nie znacie Państwo języka niemieckiego ? A może mieliście Państwo jakąś dłuższą przerwę? Może jesteście Państwo już w kraju niemieckojęzycznym ale niestety przeszkadza Państwu bariera językowa? Mamy specjalnie przygotowany kurs online dla Państwa prowadzony przez naszych lektorów. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach tak abyście Państwo mogli w nich uczestniczyć w chwilach wolnych od pracy. Grupy max.10 osobowe.  Pomożemy Państwu opanować język codzienny oraz ten fachowy, potrzebny do Państwa pracy. 

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich kursów zarówno stacjonarnie jak i online. Nasz kurs pomoże Państwu to co w nauce samodzielnej jest niemożliwe czyli prawidłowo opanować podstawy języka niemieckiego, poznać słownictwo fachowe, prawidłową wymowę oraz przygotuje Państwa do funkcjonowania i życia w kraju niemieckojęzycznym. Z nami opanujecie Państwo potrzebne zwroty, poznacie fachowe wyrażenia, słownictwo z zakresu medycyny oraz to co jest  potrzebne na co dzień czyli  prawidłową wymowę oraz gramatykę języka niemieckiego. Nasi lektorzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i dołożą wszelkich starań aby nauka była efektywna ale także przyjemna. 

Możecie Państwo także uzyskać dofinansowanie!  Pomożemy, doradzimy- prosimy o kontakt. 12 422 95 53 lub mailow krakow@oei.org.pl

 

Oferta kursów