Diese Website verwendet Cookies um die User Experience zu verbessern. Indem Sie auf "Schließen" klicken bzw. die Website weiter verwenden, stimmen Sie der Cookie Nutzung zu. Weitere Informationen finden Sie unter unserer Datenschutzerklärung.

Niemiecki dla opiekunów osób starszych

Chcecie Państwo podjąć się pracy w Niemczech lub Austrii jako opiekun osoby starszej ? Nie znacie Państwo języka niemieckiego ? A może mieliście Państwo jakąś dłuższą przerwę? Może jesteście Państwo już w kraju niemieckojęzycznym ale niestety przeszkadza Państwu bariera językowa? Mamy specjalnie przygotowany kurs online dla Państwa prowadzony przez naszych lektorów. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach tak abyście Państwo mogli w nich uczestniczyć w chwilach wolnych od pracy. Grupy max.10 osobowe.  Pomożemy Państwu opanować język codzienny oraz ten fachowy, potrzebny do Państwa pracy. 

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich kursów zarówno stacjonarnie jak i online. Nasz kurs pomoże Państwu to co w nauce samodzielnej jest niemożliwe czyli prawidłowo opanować podstawy języka niemieckiego, poznać słownictwo fachowe, prawidłową wymowę oraz przygotuje Państwa do funkcjonowania i życia w kraju niemieckojęzycznym. Z nami opanujecie Państwo potrzebne zwroty, poznacie fachowe wyrażenia, słownictwo z zakresu medycyny oraz to co jest  potrzebne na co dzień czyli  prawidłową wymowę oraz gramatykę języka niemieckiego. Nasi lektorzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i dołożą wszelkich starań aby nauka była efektywna ale także przyjemna. 

Możecie Państwo także uzyskać dofinansowanie!  Pomożemy, doradzimy- prosimy o kontakt. 12 422 95 53 lub mailow krakow@oei.org.pl

 

Oferta kursów